2. smečka Krnov Vás vítá

IVANČENA 2010 !!!

JUNÁK – svaz skautů a skautek ČR, středisko Krnov                                        

Ivančena 2010
 
Akce tentokráte proběhne od pátku do neděle 23.4.- 25.4. 2010    
Pojedeme do Dobré u Frýdku-Místku, kde budeme ubytováni na místní faře, v sobotu se vydáme na Ivančenu, a v neděli půjdeme na místní Doberskou pouť. Ale na Ivančenu nepůjdeme sami, protože s námi půjde stovky skautů a skautek. Spolu s nimi vzpomeneme na osudy těch, kteří zemřeli v touze po svobodě a v naději na lepší zítřek.
    Kdo bude chtít s námi prožít krásný víkend,NEZAPOMENE SI ZABALIT: karimatku, spacák, menší batůžek na výlet, pití, večeři na pátek, buchtu:), svačinu na celodenní výpravu, 290 Kč (jízdenky + společná strava), skautský kroj, dobré boty na hory, teplé oblečení, aspoň 4 páry ponožek, pláštěnku, KPZ, hygienu, kapesné na pouť…
 Ti z Vás, kteří nechtějí přespávat a přesto v sobotu Ivančenu navštívit, urychleně se hlaste Magdě – je možné přidat se do autobusu vypraveného ze Zlatých Hor!
 
Sraz: bude 23.4.2010 v 16:45 v  Krnově na hlavním nádraží
Návrat: zpátky dorazíme v neděli 25.4.2010 v 16:19 na Krnovské hlavní nádraží, možnost vystoupit na Cvilíně po domluvě s vedoucím
 
            Těší se na Vás: Vlk, Sluníčko a Terka
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Přihláška na výpravu na Ivančenu– do 20. dubna !!!!!
 
(může být poslána i elektronicky na jahoda.pavel@seznam.cz )
 
Vzhledem k malé ubytovací místnosti bereme pouze maximálně 10 dětí. Přednost budou mít první přihlášení od Templářů a Ještěrek, ostatní budou vedeni jako náhradníci.
 
přihlašuji se na akci:
 
 
jméno: ___________________________________________________
 
 
v ..................................dne....................2010