2. smečka Krnov Vás vítá

PRAHA 2010

Praha 2010
 
Tak se rok s rokem sešel a tak jako v předcházejících letch i letos nemineme Prahu. Přece jen ale pár změn bude. Poprvé jedeme bez příspěvku z Města, takže plně za své :-( ... Zato jedeme na více dní – na 4 a vyrazíme v sobotu. Ubytováni budeme jako vždy v perfektní klubovně vodních skautů na Žižkově. Je tam sice spaní na zemi, ale WC, kuchyňka, sprchy a hodně soukromí v uzavřeném areálu. Navíc je lehce dostupná MHD. Co je v programu? Zakoupení celodenního jízdného a vyjíždění na všemožná zajímavá místa. Určitě centrum, Hrad ... a snad Malá Strana. Ostatně program můžeme měnit podle nálady.
 
Sraz: sobota 3.7.2010 na hlavním nádraží v Krnově v 10.50 hod (naobědvaní :o) ).
 
Návrat: úterý 6.7. tamtéž – vyjde-li vše, jak má, tak v 16.57 hod.
 
Vybavení: spacák, karimatka (děti do 10 let karimatku brát nemusí), hrníček, lžíce, mycí a zubočistící pomůcky, náhradní oblečení (hlavně prádlo), lehké přezůvky, kapesné, pláštěnku. Pití a jídlo na celou  sobotu a neděli ráno, buchtu nebo něco podobného na snídani v neděli
 
Cena: 950,- Kč (jízdné, 2x celodenní MHD, ubytování, jídlo na neděli, pondělí a úterý ráno, svačina na zpáteční cestu). Kdo bude chtít ušetřit a zajistí si vlastní stravu, pak zaplatí pouze 780,-.
 
Prosím, neváhejte a co nejdříve odevzdejte předběžnou přihlášku nejpozději na schůzce 14.6. 2010 a nevratnou zálohu 200,- Kč do 25.6. Pokud se vás přihlásí více, bude dána přednost podle termínu odevzdání této přihlášky.
Přihlášky posílejte na jahoda.pavel@seznam.cz nebo je předejte vedoucím na schůzkách.