2. smečka Krnov Vás vítá

Svojsíkův závod

Svojsíkův závod Zlaté Hory 2008
okresní setkání skautů
sraz:                      sobota 24.5. 2008 v 6.50 na hlavním nádraží v Krnově
návrat:                   neděle 25.5.2008 v 17:00 na hlavní nádraží
ssebou:
-potraviny: svačinu na cestu a sobotní poledne, balík buchet nebo jiného doma upečeného výtvoru, ½ l max. 1l pet láhev pití,
vybavení:kompletní kroj i střediskové triko (kdo ho má :)), malý batoh, KPZ, spacák, pláštěnku, ešus, příbor (alespoň lžičku),  teplé oblečení, dobré boty, hygienické potřeby – ručník, zubní kartáček a pastu, mýdlo, trochu toaletního papíru, dostatek papírových kapesníků!!!!!, převlečení (určitě náhradní ponožky), stezku, deník, uzlovačku, psací potřeby, baterku, nůž
peníze: 230,- (jízdenka, účastnický poplatek, strava = večeře, snídaně, svačina, oběd, pití)
Snažte se sbalit vše do jednoho batohu tak, aby se nic neneslo v ruce!!!. Balte si vše tak, jak máte popsáno v příručkách – tak, aby svačiny a pláštěnka byly po ruce. Spacáky dobře uvažte k batohu (nebo uložet do něj) tak, aby byly co nejblíže k zádům. Dobře si rozmyslete každou věc, kterou ponesete!!!
Budeme ubytováni na tábořišti u Zlatých Hor. Spát se bude ve stanech, kdo má vlastní, vezměte si jej.
Vybavení výpravy (po domluvě s vedoucími oddílů, tato informace neplatí pro jednotlivé účastníky!!!)– 1 sekerka, polní lopatka, kotlík, celta, družinové vlajky,, program k táboráku.
Pro vlčata a světlušky je účast „téměř povinná“ – zúčastní se závodu. Pro ostatní je připraven program také, ale snad nejzajímavější jako vždy bude skutečnost, že se sejdeme s dalšími skautíky z okresu, může nás tam být tak 60-100!
Prosím, nahlašte do 20.5. svoji účast a zda máte svůj stan, abychom věděli, kolik musíme vzít střediskových stanů.
                                                                                                              Vlk