2. smečka Krnov Vás vítá

Ivančena 2012

IVANČENA 2012

 

Jak se již stává tradicí, letos opět vyrážíme na Ivančenu. Ovšem s pár změnami – Zlaté Hory nevypravují autobus, to tedy znamená, že se pojede pouze v max. 10 lidech pomocí aut. A druhou změnou je to, že v Dobré se letos pouť posunuje o týden. Takže kolotoče nebudou, zato si vyrazíme na drobný nedělní výlet. Jakmile v neděli vstaneme, vyjedeme do Kopřivnice. Podíváme se na hrad Šostýn a kdo bude chtít, může navštívit muzeum Tatra (vstupenka od 15 let 110,-, do 15 let 70,-).

Co budete sebou potřebovat? Spacák a karimatku, jídlo a pití na celou dobu (bude šance na nákupy), hygienu, vhodné vybavení na horský výstup, malý batoh s pitím a svačinou, kroj, šátek nebo skautské triko (jinak si všechny věci rozložte do igelitek a oddělte je – lépe se uskladňují v autě). Nezapomeňte vhodné boty a přezůvky + něco na hlavu (slunce, déšť). Spaní je zajištěno na faře v klubovně v Dobré.

Cena: 190,- (bez vstupného)

Sraz: u Kauflandu v pátek 20.4.2012 v 19.30 (předem upozorňuji, že mohou nastat komplikace s mým příjezdem z Prahy, ale to bych dal vědět).

Návrat: tamtéž asi do 17.00 hod

Důležité! Máme omezenou přepravní kapacitu, proto se hlaste co nejdříve – na junakkrnov@seznam.cz!

 

                                                                                                 Zve Vás a těší se Vlk :o)